Prespávačka

Už len pár dní a vstúpime do nového školského polroka. Okrem ďalších písomiek sa chalani môžu tešiť aj na veľké upratovanie v klubovni :) A samozrejme aj na zábavný program.

Battle Bots

Aj vy sledujete súťaž Battle Bots? Jedného dňa sa rozhodne zúčastníme. Medzitým s chalanmi z G1 súperíme v našej provizórnej aréne. Veľký duel odštartujeme už o dva týždne.

Špeciálny program tento piatok

Na tento piatok sme okrem tradičného G2 klubu od 14:30 tak trochu spontánne naplánovali prespávačku. Program bude nasledovný:

• 14:30 klub
  • 17:15 Svätá omša
  • 18:00 hokejový zápas na štadióne Ondreja Nepelu (resp. budeme trochu meškať)
  • 21:00 večera v Dowine
  • sobota 12:00 koniec

Zobrať so sebou: spacák, baterku, 6 EUR.

Prosíme, dajte nám vedieť, ak máte záujem.

Ďalšie oznamy

Prosíme, ak ste ešte tak neurobili, o zaplatenie členského príspevku 80 EUR za nasledujúci polrok (prípadne aj za minulý) prevodom na účet SK27 8330 0000 0026 0129 7398.

Pripomíname termín blížiaceho sa výletu do Madridu s G3: 22 - 25.2.2024.

Pre G3 plánujeme zorganizovať duchovné cvičenia počas Veľkej noci (zelený štvrtok, Veľký piatok a na bielu sobotu už budú doma). Tentokrát prebehnú v Dowine.

Pokusy na Gerlach Labs
Gerlach Labs opäť v akcií