Vianočný klub

Posledný klub kalendárneho roka je tu a s ním aj Vianočné trhy na našom dvore, ktorý tak trochu pripomína Hlavné námestie.

1. Darček pre kamaráta
  2. Občerstvenie na večierok
  3. Prezuvky + kabát a rukavice
  4. Klub v roku 2023
  5. Recept na čokoládu
  6. Straty a nálezy

1. Pred pár týždňami si každý z chlapcov vylosoval meno toho, komu pripraví malý darček na posledný Vianočný klub. Ak by náhodou Váš syn zabudol koho má, dajte nám vedieť. Z toho istého dôvodu Vás prosíme o potvrdenie účasti.

2. Ak je to možné, prosíme, aby každý z chlapcov priniesol nejakú drobnú pochutinu, s ktorou sa podelí s ostatnými počas Vianočného večierku. Napr. chipsy, kofolu alebo koláč.

3. Ďalej pripomíname, aby si chlapci zobrali prezuvky. Tentokrát sa budú hodiť aj kabát a rukavice.

4. Tento klub je posledný v roku 2022. O prvom stretnutí v januári Vás ešte budeme informovať. Najskôr sa uskutoční 12/13.1.2023.

5. Viacerí sa nás pýtali na recept na čokoládu. Posielame odkaz na recept.

6. Odporúčame skontrolovať priečinok Straty a nálezy za posledný rok, či Vám náhodou niečo nechýba.

Stánok s horúcou čokoládou
Najobľúbenejší stánok na Vianočných trhoch

A nakoniec by sme Vám chceli popriať radostné a požehnané Vianočné sviatky. Tešíme sa na skoré stretnutie!