Patrónsky pivovar

Posielame Vám aktuálne informácie a novinky.

1. Konferencia o výchove 13.4. o 14:00
  2. Spoločné pivo na Patrónke 26.4. o 19:00
  3. Divadelné predstavanie 2.5.2024 o 17:00

Konferencia o výchove

Túto sobotu sa uskutoční konferencia s odborníkmi zo zahraničia v Moyzesovej sieni na Vajanského nábreží 12. Má dve časti, pričom pre Vás odporúčame poobedňajšiu s názvom Silné a odvážne deti. Vstupenku môžete získať za zvýhodnenú cenu 35 EUR (do poznámky napíšte Klub Gerlach).

Patrónsky pivovar

Hlavnou úlohou Klubu je formovanie chalanov, pomáhať im osobnostne rásť, aby sa z nich stali muži. Na to potrebujeme Vás, Vaše postrehy a nápady na zlepšenie. Zároveň je dobré aby ste aj Vy poznali naše vízie. Pozývame preto všetkých otcov do Patrónskeho pivovaru na neformálne stretnutie s vedúcimi, ktoré bude v piatok 26.4. o 19:00. Prosíme, nezáväzne nám potvrďte účasť.

Divadelné predstavenie

S chlapcami z G2 plánujeme navštíviť divadelné predstavenie pre deti Rozprávka o šťastnom konci s cieľom opäť podporiť aj kultúrnu dimenziu našej formácie. Predstavenie sa koná vo štvrtok 2. mája 17:00 - 19:00 v Novej budove SND. Cena je 14€ alebo 17€ (podľa voľných miest). O rezerváciu vstupeniek sa postaráme my, náklady si chlapci hradia osobitne. Ak máte záujem dieťa prihlásiť, spravte tak najneskôr v piatok 12.4. na klub@dowina.org.