Deň detí

Tešíme sa na zajtrajší deň detí. Ten sa určite nezaobíde bez sladkostí. Ale treba si ich zaslúžiť ;)

1. Účasť na deň rodín
  2. Plánované akcie na nasledujúce dni
  3. Koncoročná prespávačka

Deň rodín

Srdečne Vás pozývame na deň rodín v nedeľu 18.6.2023. Program bude nasledovný: 11:00 Svätá omša
12:00 Obed
13:00 Rodinná súťaž a vystúpenie klubu

Prosíme, dajte nám nezáväzne vedieť, či by ste prišli a koľko by vás bolo, aby sme mohli zabezpečiť obed.

Ďalšie akcie

Piatok je prvý v mesiaci a s G2 a G3 pôjdeme po klube na Svätú omšu na Miletičovu o 17:15.

10.6. o 16:00 sa uskutočni legendárny DOTA turnaj o titul majstra vesmíru.

17.6. sa stretávame o 10:00 v klubovni a následne sa presúvame do sadu Janka Kráľa na šermiarske vystúpenia.

Prespávačka na konci roka

23.6. sa uskutoční záverečná prespávačka spolu s klubom z Brna - tentokrát u nás v Bratislave (a okolí). Posielame predbežné info: - Zraz 17:00 v Gerlach klubovni (tento deň už klub nebude).
- Zobrať so sebou spacák, karimatku, nožík, baterku, chipsy a veľa čokolády.
- Prvú noc budeme spať v lese niekde tu. Na druhý deň sa tam uskutoční veľká bojovka lukostrelcov.
- Na druhý deň už budeme spať aj stravovať sa v Dowine.
- Skladáme sa po 25 EUR (strava, doprava, materiál).
- Akcia je určená pre G2.