Blubliny

Na klube si tento týždeň zo zlosovacieho balíčka vyberieme meno toho, komu na Vianočný večierok pripravíme malé prekvapenie.

1. Gigantické bublifuky s G1.
  2. Na G2 priniesť prázdnu plechovku 0,5 L (ak je to možné).
  3. Prezuvky do klubovne.
  4. Losovanie mien na Vianočný darček.

Počas zimných mesiacov by bolo vhodné, aby chalani mali na klube prezuvky. Bude to pre nich pohodlnejšie, ako v ťažkej zimnej obuvi a tiež sa menej zašpinia dlážky. Vo chode máme skrinku, kde si môžu obuv a prípadne aj prezuvky odložiť.

Program na nasledujúce týždne

Od 30.11. do 8.12. prebieha novéna Nepoškvrneného počatia Panny Márie. Pri tejto príležitosti organizujeme svätú omšu v Modrom kostolíku každý deň o 18:00. Novéna je ukončená 8.12. zasvätením mesta Bratislavy Panne Márii.

Máme v pláne sa novény zúčastniť. Okrem toho na klube uvaríme čokoládu, ktorú budeme v mrazivom počasí rozdávať ľuďom po sv. omši.

G1 - 1.12. Klasický klub, 17:00 varenie čokolády, 18:00 sv. omša a rozdávanie čokolády, 19:30 koniec.

G2 - 2.12. Začneme neskôr o 16:00, varenie čokolády a iných dobrôt, 18:00 sv. omša a rozdávanie čokolády, 19:00 koniec.

G1 - 8.12. Tento deň je prikázaný sviatok. Budeme mať krátky zábavný program na začiatku. Potom sa presunieme na slávnosť do Modrého kostolíka.

G2 - 9.12. Klasický klub.

G1 - 15.12. Posledný klub kalendárneho roka. Budeme mať Vianočný večierok a rozdávanie darčekov. Bolo by fajn, aby každý z domu priniesol nejakú dobrotu na spoločnú hostinu.

G2 - 16.12. - Vianočný večierok takou istou formou ako s G1 15.12.