Rally Dakar

Naši konštruktéri v Gerlach Labs usilovne pracujú na vytvorení cross automobilu aby sme sa tak mohli zapojiť do Rally Dakar.

Na nadchádzajúcom klube by sme radi pokročili vo vývoji týchto áut. Ale pozor, treba rátať aj s dávkou adrenalínu, pretože naše modely patrične otestujeme.

Na minulom klube sme oslávili narodeniny Miška Pribelského. Na prednáške sa hovorilo potrebe pracovať - či je to pomoc doma alebo do školy. V rozšírenej realite odštartovalo niekoľko vesmírnych rakiet. Pozreli sme sa zblízka na slnečnú sústavu, ktorú pripravil Riško Gottweis. A tiež sme si nasadili vlastné virtuálne okuliare.

Okrem stretnutí počas týždňa budeme mať cez víkend prespávačku v Dowine. Začíname v piatok o 17:00 a končíme v sobotu o 15:00. So staršími v piatok končíme o 17:00. Piatková večera je súčasťou programu. Chalani sa môžu tešiť na stolné hry, nočné dobrodružstvo a samozrejme na Nintendo Wii. V sobotu pred obedom pôjdeme von - prosíme, aby mali teplé oblečenie. Na stravu by sme vyzbierali po niekoľkých eurách (odhadom približne 5 - dáme vedieť po akcií).

Prosím dajte nám vedieť, či sa Vaši chalani zúčastnia, aby sme vedeli zariadiť všetko potrebné.

Zobrať so sebou:

  1. spacák a pyžamo
  2. hygienické potreby, uterák
  3. teplé oblečenie a bundu na von
  4. fľašu na vodu
Rally Dakar Teaser
Rally Dakar Teaser