Klub 2021

Prajeme Vám všetko dobré v novom roku. Dúfame, že ste všetci zdraví a máte sa dobre.

Vzhľadom k aktuálnym obmedzeniam nebudeme mávať klub až do odvolania. Budeme sa samozrejme snažiť, aby mohol začať čo najskôr.

Opäť by sme Vám chceli dať možnosť zúčastniť sa Svätej omše v Dowine. Podmienkou je, aby sa vždy zúčastnila len jedna rodina. Takáto možnosť bude najbližšie až od 16.1.2020. Okrem toho je možné prísť na svätú spoveď v dopredu dohodnutom termíne. Ak by Vám čokoľvek z tohoto pomohlo, neváhajte sa ozvať.

V tomto jedinečnom polroku sa v klube udialo veľa vecí. Prinášame krátke zhrnutie:

• Pokúsili sme sa vyrobiť vlastné mravenisko, ale nepodarilo sa. Nakoniec sme ho objednali z Číny a mravce už budujú chodby.
  • Získali sme programovateľné lego stavebnice a pripravujeme projekt v súťaži First Lego League.
  • Zorganizovali sme programovaciu súťaž v strojovom učení.
  • Uvarili sme niekoľko hrncov čokolády bez toho, aby klubovňa utrpela vážne poškodenia.
  • Pre domov seniorov na Heydukovej sme na Vianoce vyrobili kvetináče z čoho mali ohromnú radosť.
  • Získali sme finančný grant na tablety od Nadácie Orange. Môžete sa teda tešiť na super zaujímavé aktivity hneď ako to bude možné.